Hokejisté Bostonu porazili New York Rangers i potřetí, Češi nebodovali

Další obrat v závěrečné třetině se povedl hokejistům Bostonu. Tým se dvěma českými útočníky vyhrál v New Yorku nad Rangers 2:1, když po 40 minutách ještě prohrával. Jaromír Jágr ani vedoucí hráč kanadského bodování play-off NHL David Krejčí se ale tentokrát neprosadili.

Daniel Paille skóruje pohotovou tečí ve třetím duelu proti Rangers

Daniel Paille skóruje pohotovou tečí ve třetím duelu proti Rangers | Zdroj: Reuters

Zápasu dominovali brankáři obou týmů. Jako první kapituloval gólman Bostonu Rask, kterého překonal ve 24. minutě Pyatt, když tečoval střelu obránce McDonagha.

Ve 44. minutě pak inkasoval i gólman domácích Lundqvist. Branku vstřelil obránce Bostonu Boychuk. Když už se oba týmy začaly pomalu chystat na prodloužení, tak za stavu 1:1 dokonal obrat ve skóre pohotovou dorážkou Paille.

Už ve čtvrtek se tak může tým Bostonu s Jaromírem Jágrem a Davidem Krejčím radovat z postupu do finále Východní konference. Čtvrtý zápas série se hraje opět v New Yorku.

V Západní konferenci už svůj čtvrtý zápas odehráli hokejisté San Jose s Los Angeles a Sharks srovnali stav série na 2:2, když vyhráli 2:1.