Hokejisté Dallasu dali tři góly během minuty a porazili Anaheim 6:3

V jediném nočním zápasu zámořské NHL porazil Dallas Anaheim 6:3 a vedoucímu týmu Pacifické divize připravil teprve sedmou porážku v základní hrací době ze sedmadvaceti odehraných utkání.

Radost hokjistů Dallasu, vlevo Sergej Gončar, který proti Anaheimu odehrál svůj 1200. zápas v NHL | Zdroj: Reuters

Hosté se dostali do vedení už v 7. minutě, když se prosadil Etem a Migty Ducks vyhráli úvodní třetinu 1:0. Ani ve druhé části to na ledě nevypadalo na větší přestřelku a podruhé do šaten šel Anaheim opět s jednobrankovým vedením, tentokrát 2:1.

Po necelých šesti minutách třetí třetiny pak přišla gólová smršť domácích, během které se prosadili třikrát za 53 sekund a otočili ze stavu 1:2 na 4:2.

Anaheim se po bleskovém obratu už na větší odpor nezmohl a prohrál nakonec 3:6. Z výhry se v dresu Dallasu radoval i Sergej Gončar, který odehrál svůj 1200. zápas v NHL.

Výsledek NHL:
Dallas - Anaheim 6:3 (0:1, 1:1, 5:1)
Branky: 34. a 53. Roussel, 46. Eakin, 46. Robidas, 47. Garbutt, 60. Chiasson - 7. Etem, 40. Bonino, 54. Penner
Střely na branku: 33:31

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít