Hokejisté Karlových Varů otočili v závěru duel s Kladnem, Jágr nedohrál

V předehrávce 13. kola hokejové extraligy promarnilo Kladno dvoubrankové vedení, které si vypracovalo v první třetině, i možnost posunout se na první příčku v tabulce. V poslední minutě rozhodl o domácí výhře Varů 3:2 Doležal.

Dohrávka 3. kola hokejové extraligy HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice, 21. září v Karlových Varech. Jeden z gólů za zády karlovarského brankáře Lukáše Mensatora | Zdroj: ČTK

HC Energie Karlovy Vary - Rytíři Kladno 3:2 (0:2, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 24. Zaťovič (Pech, D. Nosek), 44. Košťál (Zucker), 59. J. Doležal ml. (Pech) - 15. Bicek (Židlický, T. Kaberle), 17. Valský (Melka, Židlický). Rozhodčí: Šindler, Hrubý - Beneš, Štofa. Vyloučení: 2:4. Využití: 1:1. Diváci: 5955 (vyprodáno)

Vyprodaná KV Aréna sledovala jak si ještě do první sirény hostující kladeští hokejisté vypracovali dvougólové vedení. Jako první se prosadil důrazný Bicek. V zápětí po vyšachování domácí obrany skóroval Valský.

00:00 / 00:00

Jaromír Jágr nechtěl po zápase své zranění blíže specifikovat

To už v sestavě Rytířů chyběl zraněný Jaromír Jágr a hosté bez svého majitele ubrali na rychlosti i důrazu. Karlovarští toho dokázali využít, V přesilovce snížil Zaťovič a ve 44. minutě zařídil vyrovnání Košťál.

Devadesát sekund před koncem rozjásal plné hlediště Doležal a zajistil tak Energii důležitou výhru.

Karlovy Vary: Mensator - Gründling, D. Kohn, J. Látal, Kloz, Gřegořek, MacDonald, D. Nosek, Gulaši - Zucker, Skuhravý, Košťál - Kumstát, Pech, Zaťovič - Pohl, Skladaný, J. Doležal ml. - Koblasa, Vachovec, J. Heřman. Trenéři: Kýhos, Pešout a Kněžický
Kladno: Chábera - Židlický, Černošek, Majeský, T. Kaberle, Macholda, Piskáček, Drtina, Kameš - Jágr, Plekanec, Tlustý - Bicek, Patera, Hlaváč - Kuchejda, Dragoun, Lukáč - Eberle, Valský, Melka. Trenéři: Vojta, Tatíček a Kopecký

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít