Hokejisté Karlových Varů vezou důležité body z Vítkovic

Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávce 46. kola Tipsport extraligy Vítkovice na jejich ledě 4:2.

JIří Burger v souboji s Pavlem Kuběnou

JIří Burger v souboji s Pavlem Kuběnou | Zdroj: ČTK

HC Vítkovice Steel - HC Energie Karlovy Vary 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)

Úvod utkání patřil domácím, kteří se už po šesti minutách dostali do vedení po brance Jana Káni. Hosté ale dokázali odpovědět ve druhé části, kdy se dvakrát dokázali prosadit v přesilovkách.

Moravský celek sice po další brance Jana Káni vyrovnal, ale pak už pálili přesně pouze hosté. Ve třetí třetině se trefili Mikeska a Zaťovič a Energie už svůj náskok uhájila. Západočeši tak stále živí naději na postup do play off.

Branky a nahrávky: 7. J. Káňa (Burger, Ujčík), 39. J. Káňa (Burger, Malík) - 23. Košťál (Mikeska), 36. Gawryletz (Kumstát, Pech), 43. Mikeska (Rohan), 53. Zaťovič (Gawryletz, Mocek). Rozhodčí: Hradil, Hrubý - Gebauer, Lederer. Vyloučení: 6:7, navíc Mikeska 10 min. Využití: 1:3. Diváci: 4066.

Vítkovice: Málek - Malík, Kudělka, Ovčačík, Trnka, Bartoň, Voráček, Punčochář, Koma - Ujčík, Burger, J. Káňa - Pohl, Štefanka, Klimek - T. Káňa, Húževka, Hlinka - Šedivý, Strapáč, Szturc. Trenéři: Trličík a Moták.

Karlovy Vary: Mensator - Gründling, Gulaši, Prošek, Gřegořek, Mocek, Lučka, Gawryletz, M. Rohan - Zucker, Skuhravý, Košťál - Kumstát, Pech, Zaťovič - Klíma, T. Sýkora, Kotrla - Dej, Mikeska, Kuběna. Trenéři: Kýhos, Pešout a Kněžický.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít