Hokejisté Liberce otočili zápas s Brnem a ve 27. kole extraligy zvítězili 4:2

Hokejisté Brna nevyužili šanci dostat se na třetí místo extraligové tabulky. V předehrávce 27. kola sice vedli nad Libercem 2:0, ale nakonec prohráli 2:4. Kometa tak zůstává čtvrtá o dva body za pražskou Spartou.

Liberečntí hokejisté se radují během utkání proti brněnské Kometě

Liberečntí hokejisté se radují během utkání proti brněnské Kometě | Zdroj: ČTK

Po úvodních deseti minutách a dvou brankách Buriana vedla Kometa 2:0 a domácí nedokázali nic vymyslet. V první minutě druhé části pak snížil Valský a ten samý hráč využil chyby Petra Tona při rozehrávce přesilové hry a vyrovnal.

Ve třetí třetině otočil skóre znovu v oslabení dlouhou kličkou do bekhendu Filippi a střelou do prázdné branky pak zpečetil skóre zápasu Radivojevič.

Liberec tak v extraligové tabulce postoupil na 8. místo před Mladou Boleslav a Plzeň, oba tyto celky ale mají páteční duely k dobru.

Předehrávka 27. kola hokejové extraligy:
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 4:2 (0:2, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 21. Valský (Filippi), 30. Valský (Filippi), 45. Filippi (Valský), 60. Radivojevič (Filippi) - 3. Burian (Hájek), 9. Burian (Vondráček)
Rozhodčí: Lacina, Pešina - Komárek, Ondráček
Vyloučení: 8:6, navíc Kempný (Brno) 10 min, využití: 1:0, v oslabení: 2:0
Diváci: 3366
Liberec: Lašák - Šimek, Výtisk, Vitásek, Derner, Gřegořek, D. Kajínek - T. Urban, Vampola, Radivojevič - Valský, Filippi, Bulík - Bartek, P. Jelínek, Krenželok - Bulíř, Jass, J. Vlach. Trenéři: Čada a M. Černý
Kometa Brno: Falter - Ptáček, Kempný, Dujsík, Hanzlík, Kuboš, Kováčik, Hájek - Ton, V. Němec, J. Hruška - Honejsek, L. Čermák, J. Káňa II - Vondráček, Koreis, Burian - P. Mrázek, H. Zohorna, Ostřížek. Trenéři: Kýhos, Pešout a K. Beran

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít