Hokejisté Lva po pěti výhrách podlehli v KHL Barysu Astana

Hokejisté Lva Praha podruhé v KHL prohráli. A opět v domácím prostředí. Barysu Astana podlehli 2:4.

Gólman Tomáš Pöpperle tentokrát branku uhájil, Lev ale s Astanou prohrál

Gólman Tomáš Pöpperle tentokrát branku uhájil, Lev ale s Astanou prohrál | Zdroj: ČTK

HC Lev Praha - Barys Astana 2:4 (1:3, 1:1, 0:0)

Domácí celek tentokrát narazil na velmi houževnatého soupeře, který dokázal od první minuty nepříjemně kousat v obraně i v útoku.

Pražané sice ve druhé třetině za stavu 1:3 herně pookřáli, hosté ale dvoubrankové vedení uhájili a v poslední části už nepustili režii utkání ze svých rukou.

Lev tak v osmém utkání v KHL teprve podruhé prohrál a přerušila se jeho série pěti vítězných zápasů v řadě.

„Liga je strašně dlouhá. A jak je vidět, dá se vyhrát s každým, ale taky s každým prohrát. Prohráli jsme, zítra si k tomu něco řekneme, ale je špatně, když přijede tým a vnutí nám jeho hru na domácím ledě,“ konstatoval kapitán pražského týmu Jiří Novotný.

Branky a nahrávky: 12. Vrána (Klepiš), 22. Voráček (Mikuš, Hunkes) - 3. Žajlauov (Puškarjov), 10. Bochenski (Boyd, Dawes), 18. Bochenski (Boyd), 37. Dawes (Grigorjev). Rozhodčí: Rogačov, Safijullov - Gorděnko, Tomilov. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. Diváci: 4713

Aleš Procházka, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít