Hokejisté Lva Praha prohráli na úvod play-off KHL s CSKA 2:3 v prodloužení

Hokejisté pražského Lva vstoupili do play-off KHL porážkou. Na ledě CSKA Moskva prohráli 2:3 v prodloužení. Český tým držel s favoritem krok až do 15. minuty prodloužení, kdy o výhře domácích rozhodl Jakov Rylov v přesilovce. Druhé utkání se hraje v Moskvě ve čtvrtek od 16 hodin a 30 minut.

Utkání Kontinentální hokejové ligy Lev Praha - Chabarovsk, hráči z celku Lva se radují z vítězství po osmi zápasech | Zdroj: ČTK

Pražané v utkání dvakrát prohrávali, ale vždy dokázali na góly domácích odpovědět. Jako první se trefil ve 12. minutě v přesilové hře Igor Radulov. V první třetině se hráči Lva ještě neprosadili, ale ve 25. minutě už v početní výhodě překonali v brance CSKA Slováka Staňu, trefil se Vrána.

I třetí gól padl v přesilovce. Ve 47. minutě při Řepíkově trestu Kvaša zády k brance dorážel, trefil brusle Oystricka, od kterých se puk dostal za Pöpperleho záda. V 57. minutě využil díry v defenzivě domácích Řepík, který stanovil skore 2:2 po třech třetinách.

Prodloužení se hrálo hodně dlouho a Lev Praha doplatil na to, že jeho hráči byli nedisciplinovaní. V čase 74:42 rozhodl v početní výhodě obránce Jakov Rylov.

Play off Kontinentální hokejové ligy - osmifinále:

Západní konference - 1. zápas:

CSKA Moskva - Lev Praha 3:2 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 12. I. Radulov (A. Radulov, Rylov), 47. Kvaša (Denisov, Morrisonn), 75. Rylov (A. Radulov) - 25. Vrána (Řepík, Birner), 56. Řepík (Birner, Oystrick). Rozhodčí: Odinš (Lot.), Rönn (Fin.) - Balodis (Lot.), Dědulja (Běl.). Vyloučení: 4:6, navíc Davis - Hossa oba 10 min. Využití: 3:1. Diváci: 3219. Stav série: 1:0.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít