Hokejisté Lva Praha vyhráli s přehledem na ledě Atlantu Mytišči

Hokejisté pražského Lva po dvou venkovních porážkách naplno bodovali. V Kontinentální lize vyhráli na ledě Atlantu Mytišči 3:0 a dostali se tak před své přímé konkurenty v boji o play-off.

Brankář Petri Vehanen z HC Lev Praha (vlevo) přijímá gratulaci k vítězství od spoluhráčů (zleva) Ondřeje Němc, Jana Lukáše a Jiřího Sekáče po utkání Kontinentální hokejové ligy mezi pražským Lvem a Traktorem Čeljabinsk | Zdroj: ČTK

Pražané se dostali do vedení na konci 13. minuty, když skóroval obránce O´Byrne střelou od mantinelu. Dobrou práci při gólu odvedl Řepík, přes kterého toho brankář Galimov moc neviděl.

Ani ve druhé třetině se pak domácím moc nedařilo. Hokejisté pražského Lva vytěžili z tlaku dva góly a po 40 minutách už vedli 3:0. Trefili se Zackrisson a Birner.

Domácím se ani v závěrečné třetině nepovedlo najít recept na kompaktní obranu pražského Lva a po brance Azeveda z 58. minuty nakonec prohráli 0:4. Převahu hostů dokumentuje i statistika střel na branku. Hokejisté Lva vystřelili 44krát, domácí 16krát.

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít