Hokejisté Lva prohráli s Minskem a nebodovali popáté za sebou

Hokejisté Lva Praha zažívají v KHL špatné období. V době vrcholících bojů o postup do play-off totiž prohráli páté utkání v řadě, když podlehli Dinamu Minsk 1:2. V tabulce Západní konference jsou tak na 9. místě.

Brankář Novokuzněcku Alexandr Lazušin (vpravo) vychytal Michala Řepíka z týmu Lev Praha při trestném střílení | Zdroj: ČTK

Lev v důležitém souboji o play-off neselhal herně ale střelecky. Zejména v první třetině si Pražané vytvořili převahu a množství šancí, skvěle chytajícího Haugena ovšem nepřekonali.

Naopak v oslabení inkasovali z hole Murphyho a museli dotahovat náskok soupeře. To se jim sice v polovině utkání zásluhou Cipulise podařilo, jenže ještě do konce druhé třetiny poslal Minsk znovu do vedení Platt a na jeho branku už Lvi odpovědět nedokázali.

Lev Praha - Dinamo Minsk 1:2 (0:1, 1:1, 0:0)

Branky a nahrávky: 31. Cipulis (Lepistö) - 16. Murphy (Irgl, Stapleton), 38. Platt (Murphy). Rozhodčí: Odins (Lot.), Ščenjov - Putilin (oba Rus.), Balodis (Lot.). Vyloučení: 3:5. Využití: 0:1. Diváci: 5582.

Petr Kadeřábek, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít