Hokejisté Mladé Boleslavi vyhráli v Liberci

BK Mladá Boleslav zvítězila v předehrávce 14. kola hokejové O2 extraligy v Liberci 6:2 a vybojovala tak v letošním ročníku teprvé třetí výhru na ledě soupeřů z osmi zápasů.

Hráči Mladé Boleslavi se radují po brance na 2:0

Hráči Mladé Boleslavi se radují po brance na 2:0 | Zdroj: ČTK

Hosté prohráli předešlá dvě utkání na soupeřových kluzištích, do zápasu v Liberci ale vstoupili výborně. Po dvou gólech Gajovského a trefě Boháče vedli ve 13. minutě už 3:0. Naděje Mladé Boleslavi na vyrovnajší průběh střetnutí ale ještě vzkřísil 28 sekund po Boháčově brance přesným zásahem Kašpařík.

Po šesti minutách prostřední části dokonce liberecký Podkonický dokázal snížit na rozdíl jediné branky. Bohužel pro domácí byla jejich poslední v zápase. Mladá Boleslav góly Šagáta a Pabišky navýšila svoje vedení do konce druhé třetiny na 5:2. Skóre uzavřel po 23 sekundách závěrečného dějství svou druhou brankou v zápase opět Pabiška.

Předehrávka 14. kola hokejové extraligy:

Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav 2:6 (1:3, 1:2, 0:1)

Branky a nahrávky: 13. Kašpařík (Špaček), 26. Podkonický (Hlaváč) - 8. Gajovský (Handlovský), 12. Gajovský (Vrbata), 13. Boháč (T. Sýkora), 38. Šagát (Fabuš, Šterbák), 39. Pabiška (Lehikoinen), 41. Pabiška (Král, Sup). Rozhodčí: Jeřábek, Minář - Tošenovjan, Hlavatý. Vyloučení: 7:7. Bez využití. Diváci: 4371.

00:00 / 00:00

Liberec - Mladá Boleslav 2:6 - 14. kolo O2 extraligy

Pavel Petr, Mirko Vasič Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít