Hokejisté Pardubic se znovu dotáhli na vedoucí Vítkovice

Dohrávka 27. kola O2 extraligy přinesla vítězství Pardubic nad Zlínem 4:3. Domácí tým tak má na druhém místě tabulky 52 bodů, stejně jako první Vítkovice. Zlínu patří čtvrtá příčka.

Hráči Pardubic se radují po druhém gólu v síti Zlína

Hráči Pardubic se radují po druhém gólu v síti Zlína | Zdroj: ČTK

HC Eaton Pardubice - PSG Zlín 4:3 (2:0, 2:3, 0:0)

Domácí nastoupili do zápasu bez opor Sýkory, Divíška a Špirka, na jejich hře se to ale nijak neprojevilo. Po úvodních dvaceti minutách dokonce vedli nad Zlínem 2:0. Prostřední dějství potom nabídlo divákům gólovou přestřelku, ve které dokázali hosté také díky dvěma slepeným brankám srovnat stav utkání na 3:3. Dvě minuty před koncem druhé třetiny ale rozhodl o vítězství Pardubic Koukal. Poslední část hry totiž přes šance na obou stranách už gól nepřinesla.

00:00 / 00:00

Utkání Pardubice-Zlín očima reportéra Tomáše Lörincze

Branky a nahrávky: 9. Somík (Cetkovský, Zohorna), 17. Pineault (Pivko), 28. Kolář II (Koukal), 38. Koukal (Píša, Starý) - 24. Linhart (Leška, Hamrlík), 34. Hamrlík (Leška), 35. F. Čech (Balán). Rozhodčí: Homola, Jeřábek - Kreuzer, Jindra. Vyloučení: 5:5. Využití: 2:0. Diváci: 7954.

Pardubice: M. Růžička - Píša, Kočí, Kolář II, Havíř, Jillson, MacKenzie - Cetkovský, Zohorna, Somík - Koukal, Starý, Buchtele - Pineault, Pivko, Kousal - od 29. navíc Radil. Trenéři: V. Sýkora a Votruba.

Zlín: Sedláček (17. Štůrala) - Hamrlík, Linhart, Nosek, Lučka, Bořuta, Kučný, Míka, Švrček - Balaštík, Leška, Köhler - Důras, Záhorovský, Ondráček - Kubiš, Roman Vlach, Sivák - Finsterle, Balán, F. Čech. Trenéři: Venera, Rost. Vlach a Hrazdira.

Tomáš Lörincz, Mirko Vasič Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít