Hokejisté Philadelphie porazili New Jersey, Jágr se zranil

Hokejisté Philadelphie zvítězili v duelu NHL na ledě New Jersey 4:1. Útočník Flyers Jaromír Jágr zápas nedohrál, po čtyřech střídáních v první třetině odstoupil kvůli nataženým tříslům.

Jaromír Jágr během utkání proti Rangers, které se hrálo pod otevřeným nebem

Jaromír Jágr během utkání proti Rangers, které se hrálo pod otevřeným nebem | Zdroj: Reuters

První třetina skončila bez gólů, úvodní branky se 16 tisíc diváků dočkalo až ve 30. minutě, kdy Brodeura překonal nováček v dresu Philadelphie Read. Hned za čtyři minuty zvýšil na 2:0 Hartnell. O 28 sekund později snížil Ponikarovskij, který dal gól hned při svém prvním duelu za Devils.

Ve třetí třetině vrátil Flyers dvoubrankový náskok svou druhou trefou v utkání Hartnell a výhru hostů zpečetil gólem do prázdné branky Simmonds.

V Bostonu se spolu utkali dva nejlepší celky Východní konference. Z výhry 3:2 v prodloužení se nakonec radovali New York Rangers. O výhře hostů rozhodl čtyři sekundy před koncem nastaveného času slovenský útočník Marián Gáborík, který dal v zápase celkem dva góly a byl vyhlášen první hvězdou duelu. Na první branku Bruins přihrál David Krejčí.

New Jersey - Philadelphia 1:4 (0:0, 1:2, 0:2)
Branky: 34. Ponikarovskij - 34. a 49. Hartnell, 30. Read, 57. Simmonds. Střely na branku: 31:18. Diváci: 16.251

Boston - New York Rangers 2:3 v prodl. (0:0, 2:2, 0:0 - 0:1)
Branky: 24. Ference (Krejčí), 40. McQuaid - 35. a 65. Gáborík, 22. Callahan. Střely na branku: 34:33. Diváci: 17.565