Hokejisté Slavie schytali další debakl, tentokrát s Pardubicemi 1:6

Hokejová Slavia se dál topí v hluboké krizi. Ani v dohrávce 16. kola Tipsport extraligy nedokázali svěřenci trenéra Gregora vybřednout z herní bídy a s Pardubicemi prohráli vysoko 1:6.

Brankář Slavie Furch zasahuje před útočníkem Pardubic Sýkorou

Brankář Slavie Furch zasahuje před útočníkem Pardubic Sýkorou | Zdroj: ČTK

Do utkání nastoupila Slavia ve zlatých dresech, které půjdou do dražby a její výtěžek na charitu.

Ale ani speciální dresy jí nepomohly k dobrému výsledku. A to přitom nezačala špatně, když bomba Kolaříka skončila na břevně pardubické branky.

V polovině první třetiny však odstartoval gólové hody nejlepších střelech Východočechů Sýkora, který byl sám před Svobodou a puk propasíroval mezi jeho betony do branky.

V závěru první třetiny hrály Pardubice dvojnásobnou přesilovku a Benák zvýšil na rozdíl dvou gólů. Hned po přestávce navíc stejný hráč využil další početní výhodu hostujícího týmu.

Třetí gól červenobílou družinu položil a Starý s Radilem vyhnali domácího gólmana Svobodu na střídačku. Jeho náhradník Furch odolával pardubickým nájezdům osm minut, než ho překonal svým druhým gólem v utkání Sýkora.

Čestný úspěch domácích zaznamenal v polovině závěrečné části Kolář, který se dostal sám před brankáře Vejmelka a blafákem do bekhendu mu překazil šanci na čisté konto.

Dohrávka 16. kola hokejové extraligy:

HC Slavia Praha - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 1:6 (0:2, 0:4, 1:0)
Branky a nahrávky: 50. Kolář (Beňovič) - 12. P. Sýkora (T. Zohorna, Píša), 20. Benák (Píša, P. Sýkora), 22. Benák (Tybor, Radil), 26. Starý (Tybor, Cetkovský), 30. Radil (Benák), 38. P. Sýkora (T. Zohorna). Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 3758.

Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít