Hokejisté Zlína porazili Kladno i potřetí v sezóně

V předehrávce 35. kola hokejové O2 extraligy zvítězil Zlín nad Kladnem 3:2 po samostatných nájezdech. Dostal se tak do čela nejvyšší soutěže, kde má stejně bodu jako druhá Plzeň, která má ovšem odehráno o jeden zápas méně.

Pavel Kubiš ze Zlína překonává při samostatných nájezdech kladenského brankáře Miroslava Kopřivu | Zdroj: ČTK

PSG Zlín - HC Geus Okna Kladno 3:2 po sam. nájezdech (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)

Hokejisté Kladna vedli na zlínském ledě ve 25. minutě 2:0, na vítězství jim to ovšem nestačilo. Nevyšel jim totiž závěr druhé a úvod třetí části. Ve 40. minutě snížil Kubiš a okamžitě po přestávce vyrovnal Köhler.

Do konce základní hrací doby už ani jedno z mužstev branky nedocílilo a nerozhodlo ani prodloužení. Samostatné nájezdy byly dlouho vyrovnané. V prvních dvou sériích oba týmy skórovaly, v dalších třech ovšem kralovali oba gólami. O bod navíc pro domácí se postaral až při šestých pokusech Balaštík.

00:00 / 00:00

Utkání očima reportéra Roberta Štacha

Branky a nahrávky: 40. Kubiš (Míka, Švrček), 41. Köhler (Leška, Hamrlík), rozh. nájezd Balaštík - 11. Eberle (Trončinský, Dlouhý), 25. Bílek (Dlouhý). Rozhodčí: Hradil, Husička - Lederer, Vengřín. Vyloučení: 4:7. Využití: 1:1. Diváci: 3776.

Robert Štach, Mirko Vasič Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít