Hokejisty Ústí nad Labem dělí jediná výhra od triumfu v 1. lize

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli i třetí utkání ve finále 1. ligy. Chomutov porazili na jeho ledě 3:2, k celkovému triumfu a účasti v baráži o extraligu jim tak chybí jediné vítězství.

Ústecký brankář Pavel Francouz v ohrožení. Atakuje ho chomutovský Milan Kraft, kterého brání Rok Pajič. Chomutov se trefil v úvodním finále pouze jednou, výhru 2:1 slavilo Ústí. | Foto: David Kalvas | Zdroj: Český rozhlas

Chomutov - Ústí nad Labem 2:3 (1:0, 1:1, 0:2)

Chomutov prohospodařil v utkání dvoubrankový náskok, do kolen jej srazil především gól ve vlastní přesilovce ve 32. minutě, kterým hosté snížili na 1:2. Rozhození domácí totiž poté neustáli tlak Lvů, kteří ve třetí třetině dokonali obrat. Nejprve ve 48. minutě vyrovnal Černý a vítěznou branku vstřelil za další čtyři minuty Kovář. Čtvrté utkání se hraje v Chomutově v sobotu.

Branky a nahrávky: 5. Skořepa (Grof, Kraft), 30. Procházka (Jíra, Bombic) - 32. Pajič (Šagát), 48. K. Černý (Alinč, Kovář), 52. Kovář (Poživil, Hampl). Rozhodčí: Lacina, Přikryl - Beneš, Štofa. Vyloučení: 7:6. Využití: 1:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 6192 (vyprodáno). Stav série: 0:3.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít