Hokejová Olomouc mění majitele, Jiří Dopita převedl svůj podíl na firmu Jana Tomajka

Ikona olomouckého hokeje a dosavadní šéf hokejového HC Olomouc Jiří Dopita už není jeho majitelem. K tomuto rozhodnutí ho podle jeho slov vedla potřeba změny vlastních profesních plánů ale i dlouholeté spory s občanskými sdružením Hockey Club Olomouc.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jiři Dopita | Foto: Karolina Martinková

Celý svůj podíl Dopita převedl na společnost OL Hockey Group. Většinovým vlastníkem společnosti je Jan Tomajko. Současný asistent trenéra A mužstva.

Jiří Dopita byl vlastníkem olomouckého klubu od května 2006. Minulý měsíc ho policie obvinila z přečinu zkreslování údajů o stavu hospodaření a jmění. Státní zástupce ale vzápětí obvinění zrušil.

Přehrát

00:00 / 00:00

Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita se zbavil svého podílu v hokejové Olomouci

Teď Dopita na webových stránkách klubu oznámil, že celý svůj podíl převedl na společnost OL Hockey Group.

„Informace o převedení podílu je pravdivá a já bych se k tomu dál nechtěl nijak vyjadřovat,“ komentoval stroze klubové prohlášení sám Dopita. U hokeje chce olympijský vítěz z Nagana a trojnásobný mistr světa zůstat i do budoucna. Své konkrétní plány ale neprozradil.

Lenka Kratochvílová, Stanislav Zbyněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme