Hokejové lize hrozí další skandál s registracemi

Podle televize Nova se může objevit další skandál s registracemi. Třinec údajně chybně zaregistroval hráče Adamského. Podle ředitele extraligy, ale není vina na straně Ocelářů.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Stanislav Šulc | Foto: Vilém Janouš

V hokejové extralize došlo podle televize Nova k další chybě. Třinec měl špatně zaregistrovat útočníka Martina Adamského, který přišel v létě z Plzně, když byly zaměněny dokumenty.

K žádnému odečtu bodů, jako tomu bylo u Plzně, Mladé Boleslavi a Kladna kvůli chybným registracím, by ale v tomto případě nemělo dojít. Podle ředitele extraligy Stanislav Šulc totiž chyboval pouze on.

„Pokud došlo k pochybení, tak došlo k pochybení z mojí strany, protože jsem si buď nevšiml, nebo jsem to nepovažoval za důležité. Věděl jsem, že Adamský podepsal smlouvu v Třinci,“ řekl Radiožurnálu Šulc.

Přehrát

00:00 / 00:00

Stanislav Šulc ke kauze Třinec

„Rozhodně to není pochybení, za které by měl být odpovědný klub. Ten klub ode mě dostal vyjádření a nevím od koho jiného by ho měl dostat, že od 6.září je hráč oprávněn hrát za Třinec.“

A i podle Ctibora Jecha, prezidenta Asociace profesionálních klubů, která extraligu řídí, rozhodně nehrozí, že by mělo dojít k dalším odečtům bodů klubům, jako v případě chybných registrací u Plzně, Mladé Boleslavi a Kladna.

Přehrát

00:00 / 00:00

Rozhovor Tomáše Kohouta s prezidentem APK Ctiborem Jechem ke kauze Třinec

Tomáš Kohout, Filip Šedivý, Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme