Hokejový svaz bude řešit další spolupráci s kluby

Jak bude či nebude vypadat další etapa spolupráce Českého svazu ledního hokeje s Asociací profesionálních klubů? O tom bude ve čtvrtek v Praze debatovat výkonný výbor svazu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Prezident Českého svazu ledního hokeje Tomáš Král na tiskové konferenci po příletu | Foto: Tomáš Adamec

Před koncem kalendářního roku vypověděla Asociace profesionálních klubů smlouvu s hokejovým svazem. Teď má sice zájem o novou smlouvu, což ale většina extraligových klubů podmiňuje uzavřením nejvyšší domácí soutěže. Vedení svazu hodnotí podobné plány velmi kriticky.

"Sport je přece o tom vítězit a mít možnost se posunout někam dál, nebo naopak když nemám výkonnost, padám dolů. Soutěžení je podstatou sportu a to je to, co lidi baví. V podmínkách České republiky a vůbec Evropy je to standardní model. Těžko si představit jiný," říká prezidet svazu Tomáš Král.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hokejový svaz bude jednat o další spolupráci s APK

Nelze očekávat, že by dnešní schůze výkonného výboru hokejového svazu přinesla nějaké zásadní rozhodnutí. Přinejmenším by však měla určit složení komise, která bude pověřena jednáním se zástupci Asociace profesionálních klubů.

Aleš Procházka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+ Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme