Hudlerův gól Calgary v New Yorku nestačil. Nakládal stále čeká

Po čtyřech zápasech bez střeleckého zápisu se v NHL střelecky probudil útočník Calgary Jiří Hudler. Calgary však po jeho gólu neudrželo vedení v Madison Square Garden a prohrálo s Rangers 1:4. V poraženém týmu stále čeká na svou premiéru v soutěži Jakub Nakládal.

Jiří Hudler chválí spoluhráče Gaudreaua za skvělou první přihrávku před prvním góle | Zdroj: Reuters

Hudlerův třetí gól v sezoně přišel po třech minutách a šesti sekundách zápasu na ledě newyorských Rangers, když využil výborné přihrávky spoluhráče Johnnyho Gaudreaua. Ten sám před brankou našel ještě lépe českého postaveného útočníka, který zakončoval do odkryté branky.

Rodák z Olomouce je ale zatím jediný, který dokázal překonat vycházející hvězdu Rangers, brankáře Antiiho Raantu. Po úniku v oslabení se to nepovedlo ani Michaelu Frolíkovi. Proti jeho dorážce v oslabení se Fin stihl přemístit.

Od druhé třetiny vládli v Madison Square Garden domácí. Ve 33. minutě vyrovnal Oscar Lindberg a o chvíli později využil příhodného odrazu Dan Girardi ke svému prvnímu gólu v ročníku a zvratu skóre. Další dvě branky vstřelili Rangers ve 3. třetině a vyhráli 4:1.

Na první start v NHL stále čeká východočeský obránce Jakub Nakládal, kterého sice vedení Flames povolalo z farmy, i druhý zápas ale strávil pouze mezi náhradníky.

Před Ondřejem Pavelcem dostal v brance Winnipegu přednost Michael Hutchinson a i svůj třetí zápas vyhrál. Inkasoval sice 4 branky, ale Jets přestříleli Minnesotu 5:4.

Výsledky NHL
Winnipeg - Minnesota 5:4 (3:1, 2:2, 0:1)
Branky: 21. a 25. Stafford, 2. Little, 4. Ladd, 13. Ehlers - 1. Zucker, 35. Koivu, 35. Fontaine, 51. Parise. Střely na branku: 33:30. Diváci: 15.294. Hvězdy zápasu: 1. Stafford, 2. Wheeler (oba Winnipeg), 3. Zucker (Minnesota).

NY Rangers - Calgary 4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
Branky: 33. Lindberg, 37. Girardi, 49. Klein, 51. Brassard - 4. Hudler. Střely na branku: 26:23. Diváci: 18.006. Hvězdy zápasu: 1. Raanta, 2. Lindberg, 3. Girardi (všichni NY Rangers).

Edmonton - Los Angeles 2:3 (1:1, 0:1, 1:1)
Branky: 5. Pouliot, 54. Hall - 7. Carter, 34. Kopitar, 57. Pearson. Střely na branku: 28:34. Diváci: 16.839. Hvězdy zápasu: 1. Quick (Los Angeles), 2. Talbot (Edmonton), 3. Pearson (Los Angeles).

Vojtěch Man Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít