Jágr bude v případě výluky v NHL hrát za Kladno. Ale ne v Kladně

Hrozící stávka hráčů NHL by mohla do českých týmů přivábit zvučná jména. Největší z nich Jaromír Jágr by se představil v dresu Kladna. To by ale zřejmě vůbec nehrálo na svém stadionu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Hlavní hvězda čtvrtfinálového zápasu Jaromír Jágr oslavuje jednu ze svých branek | Zdroj: ČTK

Vedení středočeského klubu uvažuje o tom, že pokud by došlo k výluce a v sestavě by se objevil Jágr, Plekanec a další hvězdy, pak by své domácí zápasy hráli Rytíři v pražské O2 areně, protože kladenský stadion by svou kapacitou prostě náporu fanoušků nestačil.

K této úvaze vede vedení klubu zkušenost ze sezony 2004/2005. Tehdy byl zájem fanoušků o to vidět Jágra a spol. na vlastní oči tak velký, že v útrobách stadionu se mačkalo přes osm tisíc diváků, což překročilo maximální kapacitu stadionu - a takhle to v Kladně vypadalo takřka celou sezonu.

Přehrát

00:00 / 00:00

S moderátorem Petrem Králem mluvil o přesunu zápasů Kladna do pražské O2 Arény redaktom Petr Kadeřábek

Vše je ale v tuto chvíli v rovině plánování. Nikdo zatím neví zda opravdu výluka bude a když, tak jak dlouho by trvala. Zatím není ani jisté, kdo by ještě do Kladna přišel. ‚Jistí‘ jsou jen Jágr s Plekancem, ale i tihle dva by bezesporu stadion v Kladně vyprodali na celou sezonu dopředu a dá se předpokládat, že příliš volných míst by nezbylo ani v O2 areně.

Pro fanoušky Kladna by se tím ztížila situace ohledně dopravy na zápasy, ale dá se předpokládat, že možnost vidět na vlastní oči hvězdy světového hokeje by většinu z nich přesvědčila k cestě do Prahy.

U některých samozřejmě bude také rozhodovat to, zda ceny vstupenek budou podobné těm, za které se chodí na hokej v Kladně.

Petr Kadeřábek, Tereza Jelínková, Petr Král Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme