Jágr se vrátil po zranění do sestavy Floridy, brankář Pavelec vychytal v NHL Toronto

Jaromír Jágr se po pauze vyžádané zraněním třísel objevil v sestavě Floridy. Český útočník v utkání nebodoval a Florida přišla o vítězství 4 vteřiny před koncem. Reprezentační jednička Ondřej Pavelec předvedl jistý výkon, pochytal všechny střely trápícího se Toronta a Winnipeg zvítězil 4:2.

Brankář Winnipegu Ondřej Pavelec v nočním zápase proti Torontu

Brankář Winnipegu Ondřej Pavelec v nočním zápase proti Torontu | Zdroj: Reuters

Hráči Pittsburghu začínají po špatném začátku přidávat na tempu. Už pět zápasů v řadě nepoznali hořkost porážky a ze dna konferenční tabulky se vyhoupli až na příjemnou čtvrtou příčku. Dnes v noci si ve Vancouveru vyšlápli na tamní Canucks. Pod výhru 3.2 se gólem podepsal i kapitán hostů Sidney Crosby.

Jaromír Jágr se po zranění přitahovače vrátil do zápasového rytmu dnes na ledě Anaheimu. Stav zápasu byl po základní hrací době 2:2, a i přes to, že v prodloužení jeli hráči Floridy ve dvou na osamoceného brankáře Ducks, musely utkání rozhodnout samostatné nájezdy. V nich byli šťastnější domácí a zvítězili 3:2. Jaromír Jágr se bodově neprosadil.

Pro diváka úchvatnou první třetinu nabídl zápas mezi Chicagem a St. Louis. Padlo v ní sedm branek, z toho 5 do sítě brankáře Blues a vypadalo to, že je rozhodnuto. Nicméně St. Louis se dokázalo do zápasu vrátit a díky třem gólům ve druhé třetině dovedlo zápas do prodloužení. V něm zařídil bod navíc Vladimir Tarasenko. Chicago podleho doma St. Louis 5:6.

Ve velké formě hrají hráči Winnipegu, kteří se poslední dobou mohou opřít o dobré výkony brankáře Ondřeje Pavelce. Ten v Air Canada Centre vychytal domácí Toronto, když čtyřiadvaceti zákroky přispěl k výhře 4:2. Český obránce v dresu Toronta Roman Polák si do statistik připsal jednu gólovou nahrávku.

Stanislav Zbyněk Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít