Jaromír Jágr bude mít premiéru v Dallasu hned první den zkráceného ročníku NHL

Fanoušci hokejové NHL se dočkali. Po dlouhých dohadech o nové kolektivní smlouvě začne zámořská soutěž 19. ledna. Mezi prvními zápasy je střetnutí Dallasu s Phoenixem. V domácím dresu si nastoupí k premiéře za Stars Jaromír Jágr.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaromír Jágr se loučí s fanoušky po svém posledním utkání v letošní sezoně Tipsport extraligy | Zdroj: ČTK

Celkem se odehraje v základní části, která skončí 27. dubna, 720 zápasů a na každý tým připadá 48 utkání. O vítězi soutěže se rozhodne nejpozději 28. června. Kvůli zkrácení ligy budou hrát mužstva až na finále jen se soupeři ze stejné konference.

Jaromír Jágr se představí poprvé v dallaské sestavě v noci z 19. na 20. ledna. Duel Stars proti Phoenixu začne dvě hodiny po půlnoci 'českého' času. Titul obhajuje Los Angeles, nový ročník NHL ale může mít nečekaného vítěze.

„Určitě to nebude jednoduché. Hodně hráčů nehrálo zápasy, po dobu pěti měsíců, vlastně jenom trénovali. Bude asi hodně záležet na začátku, když bude někdo ztrácet, tak se to bude těžko dohánět. Určitě to bude něco jiného,“ prohlásil například před odletem do zámoří Michal Frolík z Chicaga.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme