Jaroslavl odvrátila v KHL vyřazení 5 vteřin před třetí sirénou

Hokejisté Jaroslavle vyhráli v pátém zápase semifinále KHL nad Atlantem Mytišči 3:2 v prodloužení a živý tak naději na obrat v sérii. Po prvních třech zápasech neměli na svém kontě ani bod, ale dvěma výhrami v řadě, odmítají ukončit sezonu.

Ještě deset minut před koncem třetí třetiny svěřenci kouče Miloše Říhy vedli o dva góly, ale zmrtvýchvstání týmu trenéra Vladimíra Vůjtka dokonal pět vteřin před třetí sirénou brankou při power play Galimov.

Rozhodující branku a druhou v záapse si připsal v prodloužení Tkačenko, po přihrávce kapitána Rachůnka. Finálová série Západní konference pokračuje v sobotu na ledě Atlantu.

Jaroslavl - Atlant Mytišči 3:2 v prodl. (Vašíček, Rachůnek - Irgl, Marek všichni 0+1), stav série 2:3

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít