Karlovy Vary porazily Vítkovice a nejsou poslední

Hokejisté Karlových Varů porazili v předehrávce 33. kola Vítkovice 3:1 a už nejsou poslední. V tabulce totiž přeskočili o dva body Mladou Boleslav. Vítkovice jsou zatím osmé.

Hokejisté Karlových Varů se radují z jedné ze tří branek ve vítkovické síti

Hokejisté Karlových Varů se radují z jedné ze tří branek ve vítkovické síti | Zdroj: ČTK

HC Energie Karlovy Vary - HC Vítkovice Steel 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Domácí se v 11. minutě ujali v přesilovce zásluhou Košťála vedení, ale předtím i potom pro ně byl nelehkou překážkou výborný gólman Málek. Navíc hostující Vítkovice vstoupily do druhé třetiny ofenzivněji a srovnaly také v početní výhodě po Strapáčově gólu na 1:1.

V závěrečné části zápasu domácí mohutně finišovali, v 56. minutě se znovu v přesilovce dostali Kumstátovým přesným zásahem do vedení a výhru potom zpečetili v 60. minutě Skuhravého trefou do prázdné branky.

Branky a nahrávky: 11. Košťál (Gřegořek), 56. Kumstát (Gawryletz, Pech), 60. Skuhravý (Zaťovič) - 29. Strapáč (Klimek, Kudělka). Rozhodčí: Šindler, Lacina - Lhotský, Svoboda. Vyloučení: 4:8, navíc Klimek (Vítkovice) 10 min. Využití: 2:1. Diváci: 3549

Aleš Procházka, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít