Každá série jednou skončí, konstatoval pardubický trenér Hynek

Každá série jednou skončí. V semifinále play-off České pojišťovny se o tom přesvědčili v sobotním večeru hokejisté Pardubic. Na vítkovickém ledě prohráli 0:4. Ve vyřazovací části utrpěli porážku po šestnácti výhrách v řadě. Dnes mají možnost začít sérii novou. Ve vítkovické ČEZ Aréně zápas začíná v 18 hodin a 10 minut.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

HC Pardubice vs. HC Vítkovice | Foto: HC Eaton Pardubice

O sérii pardubičtí hokejisté slýchávali prakticky na každém kroku. Možná už je budila ze spaní a přes porážku je těší, že už o ní nemusí přemýšlet. I když asistent Pavel Hynek si myslí něco jiného. Vůbec mu prý nevadilo na otázky týkající se vítězné šňůry odpovídat.

"To jsou nebo byly příjemné otázky, ale přeci jenom tam novináři míchají historii se současností, protože spojujete dva ročníky dohromady. Klobouk dolů před klukama, protože ta série byla úctyhodná a jednou musí skončit. Z tohohle zápasu se musíme poučit a koukat před sebe."

Přehrát

00:00 / 00:00

Každá série jednou skončí, konstatoval pardubický trenér Hynek

Ani Vítkovické pardubická série nenechávala v klidu. Trenér Mojmír Trličík ovšem zdůraznil, co bylo pro domácí tým důležitější. "Není to o jejich sérii, ale kdybychom prohráli první zápas, tak by to bylo nepříjemné. První zápas doma je určitě důležitý, i když on je každý důležitý."

Přeci jen ale i v hlavě trenéra se honily myšlenky na to, jak rekordní sérii soupeře přerušit. "O tom se píše několik dní, ale je to minulost a ono to není o přerušení nějaké série. Je to prostě jenom semifinále na čtyři vítězné zápasy a jsem si jistý, že všichni to takhle vnímáme," podotkl Mojmír Trličík a ví,že Vítkovičtí dnes znovu budou spoléhat, mimo jiné, na skvělou formu gólmana Málka.

Pardubičtí naopak musí na úvodní vystoupení v semifinále play-off České pojišťovny zapomenout. "Abychom byli úspěšní, tak musíme zlepšit efektivitu v zakončení a být důraznější v předbrankovém prostoru," zdůraznil pardubický asistent Pavel Hynek.

Pavel Petr, Vojtěch Bureš Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme