Kometa Brno porazila trápící se Slavii a přerušila sérii porážek

Hokejisté Komety Brno vyhráli v předehrávce 24. kola Tipsport extraligy nad Slavií 4:0. Dočkali se tak bodů po třízápasovém půstu, první čisté konto v sezóně navíc vychytal gólman Sasu Hovi. Slavia nedokázala skórovat ve čtvrtém z polsedních šesti utkání.

Hokejisté Brna se radují z první branky ve slávistické síti

Hokejisté Brna se radují z první branky ve slávistické síti | Zdroj: ČTK

HC Kometa Brno - HC Slavia Praha 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Domácí utnuli sérií tří porážek v řadě a přesvědčivě získali tři body, naopak slávistické trápení pokračuje. Hosté se prezentovali pouze nadějným vstupem do utkání, od 10. minuty pro prvním inkasovaném gólu už ale působili hodně laxním dojmem.

Pražané navíc nedokázali skórovat ani při dvou přesilovkách 5 na 3 trvajících více než minutu a půl. Kometa tentokrát předváděla aktivní celoplošný hokej, ke kterému přidala i efektivitu v koncovce. Po gólech Petrovického, Dlouhého. Svobody a Baleje tak nakonec vyhrála 4:0.

Branky a nahrávky: 10. Petrovický (Balej, T. Pospíšil), 22. Dlouhý (Valach, Malec), 37. Jaroslav Svoboda (Kováčik, Bičánek), 53. Balej (T. Pospíšil, Petrovický). Rozhodčí: Baluška, Müller (oba SR) - Čech, Dřínovský. Vyloučení: 7:9. Využití: 2:0. Diváci: 7029

Tibor Kubát, Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít