Krejčí dvakrát asistoval u výhry Bostonu. Martínek podepsal s NY Islanders

Dvěma asistencemi pomohl český hokejista David Krejčí v nočním utkání NHL k výhře Bostonu nad Buffalem 5:2. Ani v druhém středečním zápase se domácímu týmu na vlastním ledě nedařilo. Detroit s hosty z Ottawy prohrál 1:6. Roční kontrakt s NY Islanders podepsal obránce Radek Martínek.

David Krejčí (uprostřed) se svými spoluhráči

David Krejčí (uprostřed) se svými spoluhráči | Zdroj: Reuters

Hlavním hrdinou třetího vítězství Bruins v řadě byl Milan Lucic. Kanadský útočník vstřelil dvě branky a zaznamenal i stejný počet asistencí. Bodovým hodům bostonského levého křídla nezabránila ani tržná rána ve tváři po zásahu pukem z konce první třetiny.

V druhém středečním klání utrpěl Detroit na domácím ledě debakl 1:6 s Ottawou. Po dvou gólech k tomu přispěli Jason Spezza a Bobby Ryan.

Trpký zápas si prožil bývalý kapitán Senators Daniel Alfredsson. Švédský útočník v Ottawě nosil třináct let kapitánské céčko, než se po sedmnácti letech rozhodnul odejít do klubu z města motorů. Jeho bývalí spoluhráči s ním ale neměli žádné slitování a už během prvních patnácti minut si vytvořili rozhodující tříbrankový náskok.

Martínek podepsal s Islanders

Hokejový obránce Radek Martínek se dodatečně dočkal smlouvy v týmu New York Islanders. Roční kontrakt, ke kterému mu pomohlo zranění slovenského obránce Lubomíra Višňovského, vynese Martínkovi 600 tisíc dolarů.

NHL - výsledky:

Buffalo - Boston 2:5 (0:1, 2:2, 0:2)
Branky: 29. Hodgson, 36. Zadorov - 12. a 21. Lucic (na první Krejčí), 45. a 50. Krug (na druhou Krejčí), 32. Hamilton. Střely na branku: 16:34. Diváci: 17.645.

Detroit - Ottawa 1:6 (1:3, 0:1, 0:2)
Branky: 17. Bertuzzi - 11. a 26. Spezza, 15. a 47. Ryan, 6. Gryba, 42. Cowen. Střely na branku: 32:28. Diváci: 20.066

Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít