Kuba dal v utkání Ottawy s Philadelphií vítězný gól

Hokejisté Ottawy zvítězili v NHL nad Philadelphií 6:4. Domácí přitom po dvou třetinách prohrávali 2:4. Vítězný gól dal minutu před koncem obránce Filip Kuba a byl vyhlášen první hvězdou duelu.

Filip Kuba (vlevo) dal rozhodující gól v duelu Ottawy s Philadelphií

Filip Kuba (vlevo) dal rozhodující gól v duelu Ottawy s Philadelphií | Zdroj: Reuters

Do sestavy Flyers se po dvouzápasové pauze vrátil Jaromír Jágr. Do statistik se ale nezapsal. Jednu přihrávku si v dresu Ottawy připsal Milan Michálek.

Dva body za branku a přihrávku zaznamenal útočník Václav Prospal, na výhru Columbusu to ale nestačilo. Blue Jackets prohráli v Anaheimu 4:7.

Ve zbývajícím utkání podlehlo Chicago Detroitu 2:3 v prodloužení. V dresu poražených zaznamenal asistenci Michael Frolík, za vítěze jednou přihrával Jiří Hudler.

Statistika NHL:

Ottawa - Philadelphia 6:4 (2:3, 0:1, 4:0)
Branky: 1. Alfredsson, 9. Neil, 44. Greening (M. Michálek), 47. Karlsson, 59. Kuba, 60. Foligno - 3. Meszároš, 16. Bourdon, 17. Couturier, 35. Read. Střely na branku: 38:37. Diváci: 20.028.

Anaheim - Columbus 7:4 (4:1, 1:1, 2:2)
Branky: 14., 39. a 60. Perry, 19. a 41. Selänne, 3. Cogliano, 19. S. Koivu - 18. a 45. Nash (na první Prospal), 25. Brassard, 55. Prospal. Střely na branku: 27:18. Diváci: 13.053.

Chicago - Detroit 2:3 v prodl. (2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
Branky: 4. Bolland, 5. Sharp (Frolík) - 14. Filppula (Hudler), 56. Cleary, 64. Dacjuk. Střely na branku: 31:27. Diváci: 21.858.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít