Lev dostal jediný gól a v prodloužení prohrál s Jaroslavlí

Hokejisté pražského Lva bodovali v KHL podvanácté v řadě. V domácím utkání podlehli Lokomotivu Jaroslavl až v prodloužení 0:1. V tabulce své divize jsou Pražané stále na čtvrtém místě.

Brankář Petri Vehanen z HC Lev Praha (vlevo) přijímá gratulaci k vítězství od spoluhráčů (zleva) Ondřeje Němc, Jana Lukáše a Jiřího Sekáče po utkání Kontinentální hokejové ligy mezi pražským Lvem a Traktorem Čeljabinsk | Zdroj: ČTK

Pražský tým se snažil opět přidat další bod do tabulky, vyslal za celý zápas celkem 31 střel, zatímco soupeř ani ne polovinu toho. Ale to Lvu není nic platné, když ani jednou nepřekonali hostujícího gólmana, zatímco ruskému celku se to v 56. sekundě prodloužení povedlo.

Plotnikov dostal na vlastní polovině puk, protáhl se po levém křídle a téměř z brankové čáry nahodil puk na branku. Ten pak propadl brankáři Vehanenovi výstrojí a doklouzal pár centimetrů za brankovou čáru.

Lev Praha - Lokomotiv Jaroslavl 0:1
v prodl. (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
Branka: 61. Plotnikov. Rozhodčí: Vasiljev, Kulakov - Aljošin, Nestěrov. Vyloučení: 2:2, navíc Pašnin (Jaroslavl) 5 min. a do konce zápasu. Bez využití. Diváci: 5087.

Martin Charvát Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít