Lev Praha doma bez problémů porazil Chanty-Mansijsk 4:0

Vedoucí tým západní konference Kontinentální hokejové ligy Lev Praha rozhodně Yugru Chanty-Mansijsk v holešovické aréně nešetřil. Po hattricku Christensena vyhrál domácí Lev 4:0.

Hráči Lva Praha se radují z druhého gólu do branky Chanty-Mansijsku

Hráči Lva Praha se radují z druhého gólu do branky Chanty-Mansijsku | Zdroj: ČTK

Hosté, kteří jsou prozatím bodově nejhorším celkem KHL vstoupili do utkání velmi dobře, ale jejich aktivita se gólově neprojevila. Obránce Yugry Chvostov totiž jen trefil tyč Pöpperleho branky.

Do zajímavé příležitosti se dostal v 19. minutě domácí Christensen, který ujížděl sám na brankáře Masalskise, ale byl zahákován a rozhodčí odpískal trestné střílení. Z něj se Christensen nemýlil a Lev Praha vedl 1:0.

Domácí fanoušci se ještě nepřestali radovat z prvního gólu a ze sedadel je opět zvedl Christensen, který se prosadil po individuální akci. Obě jeho trefy dělilo čtrnáct vteřin.

Na začátku druhé třetiny zvýšil na 3:0 Surový, ve 27. minutě zkompletoval hattrick Christensen a v Holešovicích snad nikdo nepochyboval o tříbodovém přídělu pro Lva Praha. Do konce zápasu už žádná branka nepadla a domácí si tak bez problémů dokráčeli k tříbodovému vítězství.

Kontinentální hokejová liga:
Lev Praha - Jugra Chanty-Mansijsk 4:0 (2:0, 2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Christensen z trest. střílení, 19. Christensen (Pickard, Hunkes), 23. Surový (Němec, Oystrick), 27. Christensen (Voráček, Hunkes)
Rozhodčí: Bondar, Bulanov - Metalnikov, Sirotkin
Vyloučení: 5:5, bez využití
Diváci: 4521
Lev Praha: Pöpperle - Oystrick, Němec, Mikuš, Hunkes, Pikard, Porseland - Klepiš, Vrána, Hudler - Voráček, Christensen, Novotný - Řepík, Mikúš, Hossa - Sekáč, Karamnov, Surový
Chanty-Mansijsk: Masalskis (21. Birjukov) - Ibragimov, Lekomcev, Trončinský, Chvostov, Pepeljev, Osipov - Videll, Altarjov, Demagin - Skorochodov, Magogin, Sitnikov - Lapenkov, J. Fjodorov, Chlyncev - Jacenko, Medveděv, Bočarov

Jakub Marek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít