Lev v KHL opět prohrál, skoro 13 tisíc diváků v O2 aréně vidělo výhru CSKA 3:2

Hokejisté pražského Lva prohráli v Kontinentální lize sedmý zápas za sebou. V O2 aréně podlehli CSKA Moskva 2:3. Dacjuk, A. Radulov a spol. Pražanům odskočili ve druhém dějství. Oba góly českého týmu dal slovenský útočník Tomáš Surový.

Utkání Kontinentální hokejové ligy Lev  Praha  - CSKA Moskva, 25. října v Praze. Zleva Ľuboš Bartečko (Lev) a brankář CSKA Rastislav Staňa

Utkání Kontinentální hokejové ligy Lev Praha - CSKA Moskva, 25. října v Praze. Zleva Ľuboš Bartečko (Lev) a brankář CSKA Rastislav Staňa | Zdroj: ČTK

Domácí hráli v úvodní třetině vyrovnanou partii, jenomže po přestávce ruský celek výrazně přidal a díky Marčenkovi s Hrabovským se dostali do vedení 2:0. Ve 47. minutě sice Pražané dokázali snížit zásluhou Surového trefy, ale o pár vteřin později už to bylo opět o dva góly.

Alexandr Radulov přesně našel přes celou šířku hřiště svého bratra Igora a ten se nemýlil. Lví finiš přinesl v 59. minutě další branku v soupeřově síti. Po přihrávce Mikúše před bránu se prosadil podruhé v utkání Surový.

Kontinentální hokejová liga:

Lev Praha - CSKA Moskva 2:3 (0:0, 0:2, 2:1)

Branky a nahrávky: 47. Surový (Chára, Vrána), 59. Surový (Mikúš) - 25. Marčenko (Kondratěv), 32. Grabovskij (Rjasenskij, Dacjuk), 47. I. Radulov (Grigorenko, A. Radulov). Rozhodčí: Bělov, Kulakov - Birin, Medvěděv. Vyloučení: 6:6. Využití: 2:1. Diváci: 12.731

Lev: Pöpperle - Němec, Škoula, Porseland, Chára, Hunkes, Sersen, Krejčík - Birner, Jar. Svoboda, Bartečko - Klepiš, Vrána, Hossa - Christensen, Mikúš, Surový - Řepík, Novotný, Sekáč. Trenér: Josef Jandač
CSKA: Staňa - Rylov, Rjasenskij, Mäenpää, Denisov, Kondratěv, Marčenko, Gimajev, Sergejev - A. Radulov, Grigorenko, I. Radulov - Žarkov, Grabovskij, Dacjuk - Kugryšev, Zubov, Persson - Barbašev, Sprukts, Ljubimov. Trenér: Valerij Bragin

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít