Liberec nastřílel Kladnu osm gólů během jedné třetiny

V předehrávce 23.kola hokejové O2 extraligy deklasoval Liberec Kladno 8:1.

O2 Extraliga

O2 Extraliga | Foto: O2 ELH

Bílí Tygři Liberec - HC Geus Okna Kladno 8:1 (0:0, 8:0, 0:1)

S navrátilci Kopřivou a Martinem Procházkou přijelo Kladno na sever Čech s cílem přerušit třízápasovou vítěznou šňůru Liberce. V Úvodní třetině se to Středočechům dařilo a bylo to oni kdo se dostali do první šance utkání. Bílí Tygři se s postupem času začali dostávat do šancí, které však do první pauzy nedokázali proměnit.

Druhá třetina přinesla nevídaný gólový koncert domácích. Vše načal ve 23.minutě Bartovič po přihrávce Rýgla a jeho trefa nezůstala dlouho osamocena. Během dalších 15. minut totiž Liberec nastřílel Kladnu osm branek.

Poslední třetina se hrála pouze z povinnosti. Liberec šetřil své největší hvězdy a Kladnu se podařilo díky Hornovi zaznamenat alespoň čestný úspěch. V tabulce patří Liberci sedmé místo, Kladno je předposlední.

00:00 / 00:00

Utkání očima Radima Sajbota

Branky a nahrávky: 23. Bartovič (Rýgl), 25. Bartovič (Kašpařík, Dušek), 26. P. Nedvěd (Podkonický), 26. Klimenta (P. Nedvěd, Jareš), 31. Derner (Rýgl, Bartovič), 31. Holub (Blatný, Plodek), 37. Klimenta (P. Nedvěd, Podkonický), 38. Víšek (Čakajík, Plodek) - 54. Horna (Bílek, Toman). Rozhodčí: Hribik, Minář - Bryška, Chytil. Vyloučení: 3:9. Využití: 3:0. Diváci: 4524.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít