Liberec zdolal Kometu v samotném závěru

V předehrávce 25. kola O2  extraligy porazil Liberec - Brno 2:1 a zajistil si tak pátou výhru v posledních šesti duelech.

O2 Extraliga | Foto: O2 ELH

Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

V utkání ve kterém byli brankáři lepší útočníků byla gólově nebohatší první třetina. V deváté minutě využil při přesilovce hostů zaváhání obránců liberecký útočník Andrej Podkonický. Na vlatní modré čáře vypíchl koutouč a v samostatném nájezdu nedal Trvajovi šanci - 1:0.

Kometu inkasovaný gól nabudil a  ta si dokázala vytvořit tlak. Odměna za snahu na se be nenechala dlouhom čekat. Už ve 12.minutě se prosmýkl do útočné třetiny Erat, elegantně položil brankáře Pince a srovnal skóre - 1:1.

O zisku tří bodů pro domácí Bílé Tygry rozhodla 56.minuta.Bartovič se hezky proháčkoval až před Trvaje a z mezikruží vyslal na hostujícího brankáře tvrdou střelou, která se po sérii odrazů ocitla před zcela volným Václavem  Nedorostem, který neměl problém trefit poloprázdnou část brány.

00:00 / 00:00

Utkání očima Radima Sajbota

Branky a nahrávky: 9. Podkonický, 56. Nedorost (Bartovič, Kašpařík) - 12. Erat (Koma, Dopita). Rozhodčí: Hodek, Šindler - Pešek, Jelínek. Vyloučení: 3:4, navíc Novák 10 min., Ovčačík (oba Brno) 5 min. a do konce utkání. Bez využití. V oslabení: 1:0. Diváci: 5257.

Petr Kadeřábek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít