Liberecký trenér Hynek tráví neděli hokejem, i když jeho tým do 21. kola nezasáhne

Dvanáct účastníků hokejové extraligy se teď zaobírá plány pro odpolední a podvečerní zápasy 21. kola. Výjimkou jsou mužstva Slavie a Liberce, která si na svoje odložené utkání budou muset počkat. A co si počnou s volným dnem trenéři obou těchto celků?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Trenér Pavel Hynek | Zdroj: ČTK

"Dopoledne budeme trénovat a odpoledne uvažuju, že bych jel do Pardubic, které hrají od tří hodin s Chomutovem," dává nahlédnout do svých ryze hokejových plánů liberecký trenér Pavel Hynek.

A není to náhoda, že ho láká zrovna tento zápas. Vždyť pozítří si to namíří Pardubice k utkání 22. kola právě do Liberce.

Přehrát

00:00 / 00:00

Neděle bývá volným dnem, pro hokejové trenéry to ale zaručeně neplatí

"Naposledy jsme tam vedli 4:2 ve třetí třetině a prohráli jsme 4:6, takže jim máme, co vracet," vzkazuje do Pardubic obránce Jiří Hunkes.

To má na paměti i trenér Hynek. Ale určitě nepočítá s tím, že by na tribuně pardubické arény nedal z ruky tužku a poznámkový blok.

"Hru soupeře samozřejmě sledujeme a připravujeme se na ní. Poznámkový blok nebo hřišťátka mám s sebou, ale v dnešní době je tolik přenosů, že každý zápas máme sestříhaný a rozkouskovaný na každý metr ledu," vysvětluje.

Liberečtí začali v posledních kolech sbírat body. A proto se fanoušci zpod Ještědu mohou ptát, jestli jim pomůže, nebo ublíží dvoudenní čekání na další zápas.

Tak či onak zbývá více času na to, aby se gólman Bílých tygrů Marcel Melicherčík nadýmal pýchou nad husarským kouskem, který se mu v minulých dnech povedl. Dokázal totiž odchytat tři utkání v řadě bez inkasovaného gólu.

"Skoro je to až nepříjemné. Bojím se, aby se pak na nás neprotrhla řeka gólů. Já hlavně doufám ve vítěznou sérii, to by mi stačilo," přeje si Marcel Melicherčík.

Odpověď na přání libereckého brankáře nabídne až úterní podvečer. Ale 21. kolu se Radiožurnál bude věnovat ve vysílání už dnes.

Aleš Procházka, Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme