Nashville otočil zápas v Anaheimu a je blízko k postupu do 2. kola

Hokejisté Nashvillu vyhráli páté utkání 1. kola play off NHL nad Anaheimem 4:3 v prodloužení a v sérii se dostali do vedení 3:2. Predators mají poprvé v historii klubu postoupit do dalších bojů play off.

NHL

NHL | Foto: Jan Rosenauer

V základní hrací době přitom byli blíže k vítězství domácí Kačeři, kteří ve třetí třetině dvakrát vedli 2:1 a 3:2. Pouhých 36 sekund před koncem ale v power-play vyrovnal Shea Weber a v druhé minutě prodloužení rozhodl utkánít Jerred Smithson.

Ve druhémvečerním utkání zvítězili hokejisté Buffala na ledě Philadelphie 4:3 v prodloužení a vedou v sérii 3:2

Výsledky 1. kola play off NHL:

Východní konference - 5. zápas:
Philadelphia - Buffalo 3:4 v prodl. (0:3, 2:0, 1:0 - 0:1)

Branky: 29. Van Riemsdyk, 30. Meszároš, 44. Briere - 3. a 66. Ennis, 4. Vanek, 16. Gragnani.
Stav série: 2:3.

Západní konference - 5. zápas:
Anaheim - Nashville 3:4 v prodl. (0:1, 1:0, 2:2 - 0:1)

Branky: 34. a 55. Blake, 41. Ryan - 9. Klein, 52. Ward, 60. Weber, 62. Smithson.

Štěpán Pokorný Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít