NHL: Washington srovnal krok v sérii s Rangers na 2:2

Hokejisté Washingtonu vyhráli ve čtvrtém zápase druhého kola play off NHL nad New York Rangers 3:2 a stav sérii je tak vyrovnaný 2:2 na zápasy. Páté utkání je na programu v pondělí v New Yorku v Madison Square Garden.

Prohře NY Rangers ve Washingtonu nezabránil ani švédský brankář Henrik Lundqvist | Zdroj: ČTK

Newyorští Jezdci museli pokaždé dotahovat náskok domácího týmu. Washington šel do vedení ve 13. minutě zásluhou kapitána Alexandra Ovečkina. S odpovědí přišel na začátku druhé třetiny jeho krajan v barvách NY Artem Anisimov.

Za deset minut už tým z hlavního města ale zase vedl po trefě Nicklase Bäckströma. Vyrovnání přišlo po 37. minutách z hole slovenského střelce Mariána Gáboríka. Na přesilovkovou branku obránce Mika Greena z 55. minuty už ale hosté zareagovat nedokázali.

2. kolo play off NHL:

Východní konference - 4. zápas:

Washington - New York Rangers 3:2 (1:0, 1:2, 1:0)

Branky: 13. Ovečkin, 32. Bäckström, 55. Green - 22. Anisimov, 37. Gáborík. Střely na branku: 26:20. Diváci: 18.506. Stav série: 2:2

Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít