Petr Kadeřábek: Hokej fanoušky stále táhne

Nový ročník hokejové Tipsport extraligy odstartoval včera na sedmi zimních stadionech. Pohled do jejich ochozů jasně ukázal, že hokej diváky stále táhne, a to i ve městech, kde v minulé sezóně počítali příznivce na stovky, někdy i na desítky.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Fanoušci HC Oceláři Třinec | Foto: Daniel Martínek

Pokladníci si mnou ruce nejvíce v Pardubicích, kam se na úvodní zápas přišlo podívat takřka devět tisíc diváků. Dokázali tak vytvořit skvělou atmosféru, která není na úvod ligy příliš častá.

Tato zpráva je o to pozitivnější, že s výjimkou pražské O2 Arény, kde se tři tisícovky fanoušků ztrácely v rozlehlém hledišti, panovalo bouřlivé prostředí na všech zbylých stadionech. Dokonce i na stařičký zimní stadion do Kladna zavítalo necelých šest tisíc lidí, což je dvakrát více než průměr na zápasy v minulé sezóně.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hokejová Tipsport extraliga fanoušky stále táhne

Diváci dychtící po nových tvářích v barvách svého klubu napomohli tomu, že na úvod extraligy byl k vidění hokej, který svou kvalitou, nasazením i počtem gólů - celkem jich padlo 37 – připomínal ten, který se hraje z pravidla v prosinci, kdy už jsou hokejisté dostatečně rozehraní.

Včera se ale chtěli divákům předvést, a protože bylo komu, také tak učinili. Doufejme tedy, že ochozy stadionů budou řádně zaplněny i v dalších kolech a nedovolí hráčům ubrat z nasazeného tempa.

Petr Kadeřábek, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme