Plzeňský Martin Straka zaplatí za urážku rozhodčích pokutu 30 tisíc korun

Martin Straka, hráč a generální manažer Plzně v jedné osobě, dostal od disciplinární komise pokutu za urážku rozhodčích. Hokejový útočník zaplatí 30 tisíc korun kvůli incidentu z utkání 23. extraligového kola proti Slavii. Stejnou částku zaplatí klub také za Jaroslava Špačka.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Martin Straka (Ilustrační foto) | Zdroj: ČTK

Straka se Špačkem do utkání nezasáhli v hráčských rolích, po skončení první třetiny utkání mezi Plzní a Slavií ale údajně před kabinou slovně napadli rozhodčí zápasu. Podle tiskové zprávy "rozporovali jejich rozhodnutí a vytvářeli tlak na rozhodování v další části zápasu". Hlavními arbitry zápasu byli Vladimír Pešina a Jan Hribik.

Martin Straka vypadl ze sestavy Indiánů vinou zranění kolene, Jaroslav Špaček na rozdíl od loňské sezony na soupisce ani v realizačním týmu obhájců extraligového titulu nefiguruje. Špaček není v západočeském klubu nijak smluvně vázán, pokutu od disciplinární komise tak dostat nemůže. Stejnou částku jako Straka tak zaplatí za prohřešek bývalého obránce právě plzeňský klub.

Pokutu ve výši deseti procent základního měsíčního platu inkasoval od disciplinární komise také útočník Roman Vlach z Karlových Varů. Ten v nedělním utkání s Pardubicemi nafilmoval pád.

David Nyč - NEPOUŽÍVAT Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme