Pro Dominika Haška není možná stávka v NHL ideální, zatím nemá smlouvu

Hokejová legenda Dominik Hašek se tvrdě připravuje na novou sezónu. Sedmačtyřicetiletý gólman bude po roční přestávce opět pokračovat v kariéře, chce se vrátit do zámořské NHL. O novém působišti ale stále nemá jasno.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Dominik Hašek v akci při tréninku hokejistů Pardubic | Zdroj: ČTK

Olympijský vítěz z Nagana trénuje s extraligovými Pardubicemi, při jejich cestě do Finska si ale chvilku odskočil do Litoměřic. Vůbec mu přitom nevadilo, že se jedná pouze o účastníka první ligy.

„V začátku je to úplně jedno. Není podstatné, jestli hned trénujete s nejlepšími hráči nebo první ligou. Pro mě bylo důležité, že jsem pokračoval v tréninku. Postupně bude potřeba trénovat s nejlepšími hráči a ti, si myslím, v Pardubicích jsou. V tréninku jsem ještě na začátku, takže to není úplně ono, ale cítím, že se to pomaličku zlepšuje,“ pochvaloval si Dominik Hašek.

Přehrát

00:00 / 00:00

Dominik Hašek trénoval a ladil formu v Litoměřicích

Ohledně jeho návratu do NHL poslední týdny žádné novinky nepřinesly. Pořád platí, že smlouvu nepodepsal.

„Nic nového. Srpen je takové hluché období. Bohužel teď vše nasvědčuje, že je možnost stávky, což pro mě není ideální. Připravuju se, abych byl v co nejlepší formě. Když nebudu mít smlouvu, jsem připravený jít do tréninkového campu a přesvědčit některé mužstvo, že na to mám,“ plánuje Dominátor. V případě výluky v zámoří nevylučuje ani působení v české extralize.

„Ještě to budu řešit s agentem. Tahle alternativa tady také je, ale spíš počítáme s jinou. A o té nechci mluvit, dokud neuvidíme, jak to všechno bude,“ směje se Dominik Hašek.

David Kalvas, Jakub Kanta Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme