Prospal s Kotalíkem zařídili výhru Rangers na Anaheimem

Čeští útočníci Aleš Kotalík a Václav Prospal se stali hlavními aktéry zápasu mezi New York Rangers proti Anaheimu, když se podíleli na vítězství Rangers v poměru 3:0.

NHL

NHL | Foto: NHL.com

Kotalík, který vstřelil vítězný gól ve 43. minutě, zaznamenal v letošním ročníku svoji třetí branku. Prospal přihrál v 55. minutě na druhý gól Anisimovi. Výhru Rangers pečetil trefou při power play Ducks obránce Girardi.

Čisté konto v brance Rangers vychytal Brankář  „Jezdců“ Steve Valiquette, jenž poprvé v sezoně dostal přednost před týmovou jedničkou Henrikem Lundqvistem a odvděčil se trenérovi čistým kontem, které po zápase věnoval svému čtyřměsíčnímu synovi Daltonovi.

V dalším nedělním zápase porazil Vancouver Dallas 4:3 po samostatných nájezdech.

Lukáš Vincourek Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít