Robinson píchl hokejkou Trávníčka do slabin. Jeho klukovina pomohla k vítězství Litvínovu

Nejen góly, ale i třeba píchnutí holí může rozhodnout hokejové zápasy. Stalo se to v baráži o extraligu, kde Slavia ztratila nadějné vedení, a pak po zbytečném faulu dostala rozhodující gól v prodloužení. Litvínov si z Edenu odvezl důležité dva body.

Souboj Karla Drahoráda ze Slavie s litvínovským Radkem Dudou

Souboj Karla Drahoráda ze Slavie s litvínovským Radkem Dudou | Zdroj: ČTK

„Já jsem ho dohrál, a když jsem kolem něj projížděl, tak mě píchnul. Moc nevím, jak to říct slušně, dostal jsem ji do slabin,“ smál se po zápase litvínovský Michal Trávníček.

Po zápase už se zákrokem Nathana Robinsona mohl bavit, ale na ledě mu asi do zpěvu moc nebylo. Stejně jako po dvou třetinách, kdy Litvínov prohrával na Slavii 0:3, jenomže pak přišlo rychlé vyrovnání.

00:00 / 00:00

Zbytečný faul slávistického útočníka Robinsona pomohl k výhře Litvínovu

A když se v přesilovce Slavia nadechovala k tomu, aby si vzala vedení zpět, přišla Robinsonova klukovina. Za píchnutí holí je trest na 5 minut a do konce zápasu a také je to téma pro trenéry.

„Já jsem ten zákrok neviděl, stalo se to mezi střídačkami. Samozřejmě je to jedna z věcí, co ten zápas rozhodly,“ vyjádřil se domácí trenér Jan Srdínko.

„To já jsem to viděl a píchnutí bylo jednoznačné. Jsem zvědav, jak se k tomu postaví disciplinární komise. Úmysl tam jednoznačně byl,“ dodal rozhořčeně trenér Litvínova Jiří Šlégr.

I zbytečný faul v závěru rozhodl o tom, že Litvínov pak využil přesilovku v prodloužení, vyhrál 4:3 a hlavně si nenechal utéct v barážové tabulce pražského soupeře. Slavia i Litvínov mají po devíti bodech, Jihlava a Karlovy Vary po výhře Dukly 2:1 pak shodně bodů 6.

Stanislav Zbyněk, František Kuna Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít