Rybaření a nocleh ve stanu. I tak se někteří hráči Komety připravovali na sérii s Hradcem Králové

I ve spacáku pod stanem a s prutem v ruce se dá připravovat na semifinále hokejové extraligy. Zatímco mnozí vymýšlí strategie a nacvičují přesilovky, dvojice útočníků z Brna si před úvodním semifinálovým duelem v Hradci Králové mohla dovolit vyrazit do přírody.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

xxx | Foto: Fotobanka Profimedia

„Teď jsme si byli s Martinem Dočekalem na dva dny zachytat. Na rybách jsme se odreagovali a nabrali síly. Byli jsme dva dny pod stanem a nachytali jsme asi deset kusů menších kapříků,“ říká Hynek Zohorna.

Nebyl to příkaz shora od trenérského týmu brněnské Komety, ale po rychlém vyřazení Sparty dostali hráči dva dny volno.

„V noci bylo sedm stupňů, to nic není. Máme spacáky do mínus dvaceti, takže nám to nevadí. Měli jsme ale pohodlí, protože máme profesionální lehátka, které jsou lepší než postel,“ vysvětluje útočník Komety.

Trenérům se tak na dva dny vytratili dva útočníci, Zohorna je ale před semifinále uklidnil. Byl to takový benefit za bleskový postup mezi čtyři nejlepší. Dočekal se Zohornou ale svými zájmy v šatně trochu vybočili.

„Smějou se nám, že jsme blázni. Každý si chce udělat pohodu jinak. Někdo je doma, někdo na rybách.“

Už pár dní ale Hynek Zohorna drží místo prutu znovu hokejku, kterou si vydělává víc než rybařením - zvlášť když přiznal, že své úlovky musel pustit. Teď bude lovit hokejisty Hradce Králové v semifinále. A rád by sérii znovu ukončil rychle, aby mohl opět pod stan.

„To by bylo ideální,“ směje se brněnský hokejista Hynek Zohorna, který nastoupí k prvnímu semifinále na ledě Hradce Králové dnes v 17 hodin a 20 minut.

František Kuna Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme