Slovensko začalo prodávat vstupenky na MS v hokeji

149 dní zbývá do začátku příštího mistrovství světa v hokeji. Hostit ho budou Košice a Bratislava, a bude to vůbec největší sportovní akce, kterou kdy Slovensko uspořádalo. Právě dnes se začínají prodávat vstupenky na jednotlivá utkání šampionátu.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Utkání 8. kola hokejové extraligy HC Benzina Litvínov - HC Oceláři Třinec 5. října v Litvínově. Třinecký brankář Martin Vojtek likviduje střelu litvínovského Františka Lukeše (vlevo). Uprostřed Josef Hrabal z Třince. | Zdroj: ČTK

V centru Bratislavy stojí maskot šampionátu – stylizovaný kreslený vlk, s velkým digitálním odpočítávadlem, bratislavská aréna se ještě opravuje, autobusy a tramvaje budou pomalované v duchu šampionátu. Lotyšští fanoušci se chystají, jak je jejich dobrým zvykem, pronajmout si celou hospodu.

Přehrát

00:00 / 00:00

MS hokej.mp3

Slováci se chtějí prezentovat jako dobrosrdečný národ s otevřeným srdcem. Organizátoři nechystají žádný apel směrem ke slovenské veřejnosti, spoléhají na to, že Slováci jsou dostatečně společensky, ale i hokejově vyspělý národ a proto pozitivní image udrží sami.

Český hokejový tým bude hrát v Bratislavě, takže čeští fanoušci to budou mít na zápasy blízko. Vstupenky se prodávají od 50 do 90 eur, mimo jiné i přes webové stránky šampionátu.

Vojtěch Berger, Michaela Vydrová Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme