Snad jsme přispěli k vánoční pohodě fanoušků, usmál se kapitán Sparty Broš

Hokejisté nemají tu možnost obejít všechny fanoušky svého týmu a jednomu po druhém popřát příjemně prožité vánoční svátky. Mohou to ale vyřešit jinak, stylově. Tak jako třeba hráči Sparty při včerejším extraligovém utkání s Třincem.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Michal Broš a brankář Michal Neuwirth, oba ze Sparty, se radují z vítězství nad Pardubicemi | Zdroj: ČTK

„Jestli jsme přispěli k dobré náladě a pohodě lidí před Vánoci, jsme jedině rádi,“ nechal se slyšet po skončení zápasu, ve kterém domácí celek potěšil svoje příznivce ziskem tří bodů i předvedenou hrou, sparťanský kapitán Michal Broš.

A přitom to není zase až tak dlouho, co mu při pohledu na extraligovou tabulku určitě nikdo nezáviděl kapitánské céčko na dresu.

„Vypadá to, že se to zkonsolidovalo a konečně hrajeme tak, jak bychom měli. Ale já jsem tomu věřil vždycky, nemělo smysl propadat po patnácti zápasech depresi a něco balit.“

Přehrát

00:00 / 00:00

Sparta nadělil fanouškům k Vánocům výhru nad Třincem a pohledný hokej

Pokud teď fanoušci Sparty chtějí něco balit, pak rozhodně ne naději na úspěšný závěr sezóny, ale pouze a jedině vánoční dárky. A co hráči? Čekáte-li povzdechnutí nad tím, jak je událostmi nabitý hokejový kalendář bez pardonu šidí o větší část Vánoc, v případě Michala Broše odejdete s nepořízenou.

„Nemám rád přejídání se cukrovím, takže mi jeden den volna vyhovuje. Vůbec mi nepřijde, že by svátky byly nějak ošizené, bydlím tady v Praze, takže ani nemusím nikam cestovat – pohoda.“

Pravděpodobné však je, že přespolní hráči by se nad otázkou, jaké budou ty jejich Vánoce, zatvářili přece jen poněkud skeptičtěji.

„Mají to asi trochu horší, taky jsem bývával přespolní, ale to se nedá nic dělat. Myslím, že je s tím každý smířený, je to hokejový život, který ale nebude trvat do smrti,“ pousmál se Michal Broš.

Aleš Procházka, Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme