Straka a Špaček se ve společné exhibici rozloučí s hráčskou kariérou

Plzeňští fanoušci si dnes užijí hodně hokeje. Ve 2. kole extraligy přivítá domácí Škoda hosty z Litvínova, ještě dříve se ale v hale uskuteční souboj týmů Martina Straky a Jaroslava Špačka. Oba hráči se tímto exhibičním utkáním rozloučí s aktivní kariérou.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Jaroslav Špaček | Foto: Štěpán Pokorný

Hráči Strakova týmu budou mít všichni na zádech číslo 28, členové Špačkova výběru pak číslo 6.

Dvě ikony nejen plzeňského hokeje věří, že diváků na exhibici přijde opravdu hodně, a to nejen kvůli jim samotným.

Přehrát

00:00 / 00:00

Možná naposledy dnes uvidí diváci společně na ledě hokejisty Jaromíra Jágra a Martina Straku

„Diváci by se měli jít podívat ne na mě, ale na Jardu Jágra, když jsme ho sem dokázali dostat (smích). On je legenda a úžasný hráč, na koho jiného přijít než na něho,“ zve Martin Straka.

Naposledy tak možná na ledě ožije naganské spojení Jágr - Straka, ale z týmu olympijských vítězů nebudou v Plzni rozhodně sami.

Vedle Špačka se na ledě představí i Čechmánek, Hnilička, Hamrlík, Kučera, Moravec či Reichel. Ručinský bude hrát až večerním extraligovém duelu, otazník zatím visí nad Jiřím Šlégrem.

„Guma (Šlégr) říkal, že když všichni beci Litvínova budou fit, tak v naší exhibici nastoupí. Růča (Ručinský) bude hrát večerní extraligový zápas. Mohli jsme ho trochu utahat, ale on by se rozjezdil a večer by byl ještě lepší,“ směje se Martin Straka.

Zápas hraný na 2x15 minut začne v 15 hodin a diváci v něm uvidí třeba i Petra Nedvěda, Františka Kaberleho, Bohuslava Ebermanna nebo Josefa Řezníčka.

A právě ředitel extraligy Josef Řezníček bude po 18 hodině hostem pořadu S mikrofonem za sportem, kde se ohlédne nejen za utkáním exhibičním utkáním, ale bude glosovat i zápasy 2. kola Tipsport extraligy.

Petr Kadeřábek, Marek Augustin Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme