Tipsport extraliga v pondělí? Výjimka potvrzující pravidlo

Včera, dnes a zítra. - to je nejen titulek slavného italského filmu, ale také časový údaj přibližující program 10-tého kola hokejové Tipsport extraligy. A pokud se týká dnešní nabídky?

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Tipsport hokejová extraliga

Tipsport hokejová extraliga | Foto: Hokej.cz

Ta obnáší jediné utkání, ve kterém si liberečtí Bílí tygři budou chtít na domácím ledě vyzkoušet, jak odolná je třinecká ocel. Duel mužstev sousedících v tabulce na třetím a čtvrtém místě se ale nemusí odvíjet ve znamení klasické dělby práce - to jest domácí sázky na ofenzívu a snahy hostujícího týmu pečlivě bránit.

Tygří Obrana

Ono by to docela dobře mohlo být naopak. Však i jeden z třineckých trenérů Břetislav Kopřiva na adresu libereckého týmu říká.

Přehrát

00:00 / 00:00

Hokej v pondělí? I to je možné

„Je známý tím, že umí výborně bránit. Nebude to lehké utkání, rozhodně ne,“ nepodceňuje Kopřiva svého soupeře.

Třinečtí hráči si mohou dodávat odvahy a chuti pomyšlením na to, že v žádném z posledních sedmi zápasů nevyšli bodově naprázdno - i když na jeden doma získaný bodík z pátečního utkání s Karlovými Vary zase až tak pyšní asi nebyli.

Gól do sítě „medvědů“

Liberecký tým si minulé úterý dopřál hokejový bonbónek v podobě přátelského utkání s Bostonem. Útočník Andrej Podkonický byl tím jediným, kdo mohl doma vyprávět, jaké to je - dát gól soupeři z NHL.

Ale víc než o tom už teď přemýšlí o té nejužitečnější hokejové filozofii, se kterou je třeba vstupovat na extraligový led.

„My se snažíme jít do každého zápasu soustředěně a nabuzení. Potřebujeme vyhrávat a získávat co nejvíce bodů. Protože tento klub je ambiciózní. Hokej hrajeme proto, abychom vyhrávali a pokud se nám budou podlamovat nohy z nějakého tlaku, tak tu nemáme co dělat,“ dodává Andrej Podkonický.

Uutkání Liberec - Třinec začíná v 18:10.

Aleš Procházka Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme