Tipsport Hockey Cup jde do finále

Finále hokejového Tisport Cupu uvidí fanoušci v pražské Tesla Areně. Utká se v něm domácí Sparta se Zlínem. V semifinále se oba soupeři blýskli především v prvních třetinách.

Fanoušci HC Sparta Praha

Fanoušci HC Sparta Praha | Foto: HC Sparta Praha

Zatímco Moravané ale vedení 3:0 proti Jihlavě vylepšili na konečných 6:0, Sparta prohospodařila čtyřbrankový náskok. Ústí nad Labem v závěrečné části vyrovnalo a až gól Broše na 5:4 v poslední minutě ji poslal do dnešního utkání.

00:00 / 00:00

Trenér Sparty Pavel Hynek věří, že kolaps jeho svěřence nepostihne

Radiožurnál vám utkání přiblíží ve zpravodajských vstupech, poprvé po 18:30 hodin.