Trenér hokejistů Kladna Vejvoda rezignoval, tým převezme Tatíček

Hokejisté Kladna mají nového trenéra. Po Otakaru Vejvodovi starším, kterým sám na funkci rezignoval, přebírá mužstvo dosavadní kouč kladenské juniorky Petr Tatíček.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Městský zimní stadion Kladno | Foto: HC Rabat Kladno

Dosavadní kouč Otakar Vejvoda starší se k rezignaci kvůli špatným výsledkům týmu rozhodl dnes. Prozatím poslední Kladno v předchozích třech extraligových kolech nezískalo ani bod, navíc dvakrát utrpělo těžký debakl – ve Zlíně prohrálo 0:8 a naposledy v Českých Budějovicích 1:7.

V kladenském klubu proto došlo k trenérské rošádě mezi jednotlivými týmy. Vejvoda se totiž přesouvá k juniorům, od kterých přechází k prvnímu týmu Petr Tatíček. Ten doposud v nejvyšší hokejové soutěži jako hlavní kouč nepůsobil, v letech 2002 až 2006 dělal ‘pouze‘ asistenta trenérovi Zdeňku Müllerovi.

Kladenským hokejistům se v letošním ročníku Tipsport extraligy herně ani výsledkově nedaří. Po 18-ti odehraných kolech jim v tabulce zatím patří poslední místo, i když vlivem současné kauzy se špatnými registracemi, do které je zapleteno právě i Kladno, se středočeský celek přeci jen v pořadí týmů ‘posune‘ – bude předposlední.

Mirko Vasić Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme