U hokejistů Mladé Boleslavi skončili oba trenéři i manažer Hnilička

V hokejovém klubu BK Mladá Boleslav probíhají zásadní změny. Poté, co Středočeši prohráli baráž s Chomutovem a přišli o extraligovou příslušnost, skončil celý realizační tým – sportovní manažer Milan Hnilička i trenéři Petr Novák a Vladimír Hiadlovský.

Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Milan Hnilička, | Foto: Alžběta Švarcová | Zdroj: Český rozhlas

Náhradu za oba trenéry i sportovního manažera klub intenzivně hledá. Všichni v Mladé Boleslavi končí k dnešnímu dni. Jasno o nástupcích do všech tří pozic by chtěl mít klub do čtrnácti dnů, aby se poté mohlo začít se skládáním kádru pro novou sezonu.

Mladá Boleslav byla účastníkem baráže popáté za sebou, z toho počtvrté jako nejslabší celek hokejové extraligy. Třikrát se Bruslařskému klubu podařilo nejvyšší domácí soutěž zachránit, letos byl ale nad jejich síly Chomutov, který získal extraligovou příslušnost po 38 letech a až v sedmém, rozhodujícím utkání.

Důsledky ale sestup do první ligy nemá jen pro realizační tým. Vedení klubu dnes absolvovalo hromadnou schůzku i individuální rozhovory s hráči, kteří byli finančně potrestáni. Nyní budou mít tři týdny dovolenou, po ní budou případně následovat další jednání.

Hlavním cílem příští sezony, která bude mít pro Mladou Boleslav přízvisko prvoligová, bude samozřejmě návrat mezi domácí elitu.

Tereza Jelínková Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na LinkedIn Tisknout Kopírovat url adresu Zkrácená adresa Zavřít

Nejčtenější

Nejnovější články

Aktuální témata

Doporučujeme