Ústečtí hokejisté porazili v první lize Most díky dobrému vstupu do utkání

Hokejisté Ústí nad Labem zvítězili v severočeském derby první ligy. V Mostě vyhráli 4:2. Podle trenéra ústeckého Slovanu Jiřího Mičky jeho týmu pomohly rychlé dvě branky v úvodních minutách zápasu.

SEN SE ROZPLYNUL. Smutek hokejistů Ústí nad Labem po prohře v rozhodujícím zápase 1:4. Do extraligy se tým opět neprobojoval. | Zdroj: ČTK

„První třetina dala zápasu jasný směr. Pak jsme soupeři zase odskočili dvěma góly na 4:1 a dalo by se říci, že bylo po zápase. Vyhráli jsme zaslouženě,“ konstatoval Mička, ale se zdviženým prstem dodal:

„Měli jsme jak ve druhé, tak třetí třetině výpadky. Přestali jsme úplně bruslit a hrát. Asi jsme si mysleli, že se zápas vyhraje sám.“

00:00 / 00:00

Trenér ústeckých hokejistů Jiří Mička v raketovému startu do duelu v Mostě

Ústečtí hokejisté tak i nadále zůstávají v tabulce první ligy na třetí příčce se ziskem 74 bodů a ztrácí 8 bodů na druhou Olomouc. Ta totiž zvítězila v Havlíčkově Brodu 4:1. Na prvním místě je stále Mladá Boleslav, která porazila Beroun 5:1.